Program/Proje

Web: Web siteniz HTML, PHP veya ASP.NET tabanlı olacaktır. Web sitenizin içeriğini siz belirleyip, sitenizi sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlayıp size teslim edeceğiz.

Programlama: Sizin belirlediğiniz şartlarda istediğiniz özelliklerde program yazıp, kullanıcı için en kolay ve en kullanışlı program arayüzleri oluşturuyoruz. Projeleriniz C# tabanlı olacaktır.

Ayrıca, web sitenizde isteğe göre yer alacak olan içerikler:

A) Admin Dosya Yönetim Paneli
B) Ziyaretçi Kontrol Paneli
C) Yedekleme(Backup) Paneli
D) Admin | Özel Link Yönetim Sayfası
E) Çevrimiçi(Online) Destek Paneli (İsteğe göre*)
F) Gerçek Zamanlı Çevrimiçi Ziyaretçi Sayacı(Whois Online)

Peki bu özellikler ne işe yarıyor?

A) Admin Dosya Yönetim Paneli, kendinizi bilgisayarındaki bir dosya klasöründeki gibi işinizi kolaylaştıracak nesleler mevcuttur. Örnek olarak, yeni klasör, yeni metin dosyası, dosya yükleme, aç, hızlı görünüm, kopyala, kes, yapıştır, kaldır, aynısından çoğalt, yeniden adlandır, metin dosyasını düzenle, liste görünümü, simge görünümü, resim yeniden boyutlandırma ve çoklu dosya/belge seçimi gibi birçok özellik açısından kolaylık sağlamaktadır.

B) Ziyaretçi Kontrol Paneli, sitenizi ziyaret eden kullanıcıların hangi sayfalarda ne kadar süre sitenizde kaldıklarını ve bunun gibi bilgiler hakkında ziyaretçilere vereceğiniz hizmetin karşılığını almak adına hedeflerinize ulaşmada kolaylık sağlayacaktır.

C) Yedekleme(Backup) Paneli, web sitenizdeki kullanılan dosyaları veya SQL Veritabanınızı yedeklemenize ve oluşturduğunuz yedeği bilgisayarınıza indirmenize(yedeklemenize) yardımcı olacaktır.

D) Admin | Özel Link Yönetim Sayfası, site içerisindeki gerekli özel link veya uygulamaları sizin için daha kolay erişebilmenizi ve istediğiniz zaman bu sayfa üzerinde düzenlemeler yapabilmenizi sağlar.

E) Çevrimiçi(Online) Destek Paneli, sitenizden çevrimiçi adminden destek almak isteyen kullanıcıların ortak panel olarak da adlandırılan bu panel aracılığıyla sizinle anlık irtibat kurmasını sağlar.

F) Gerçek Zamanlı Çevrimiçi Ziyaretçi Sayacı(Whois Online), web sayfalarınızda yer alacak olan bu sayaç, sitenizdeki gerçek zamanlı ziyaretçi sayısını verir.

Yukarı Çık